پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ | Thursday 27 June 2019
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس در پژوهشگاه مواد و انرژي برگزار شد

مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس همزمان با ايام محرم، با حضور دكتر رحيمي پور رييس بسيج اساتيد استان البرز، دکتر کاووسی فرمانده پايگاه بسيج شهيد مطهري (ره) پژوهشگاه، دکتر زمانی عضو ستاد یادواره شهدای استان البرز، آقای گلواری از بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس فردیس، همکاران بسیجی ادارات فردیس و کارکنان پژوهشگاه مواد و انرژی در سالن شهید بیات موحد این پژوهشگاه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه، دکتر کاووسی در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حضار، به رشادت های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پرداخت و از آنان به عنوان مظاهر ایمان، اخلاق و خداشناسی یاد کرد.

وی همچنین ایام شهادت امام حسین(ع) را تسلیت گفت و به شهدای عزیز به ویژه شهدای پژوهشگاه مواد و انرژی ادای احترام کرد.

دکتر زمانی عضو ستاد یادواره شهدای استان البرز نیز از اولین کنگره ملی 5 هزار و 149 شهید در استان البرز خبر داد و گفت: استان البرز دارای 5149 متر مربع مساحت است که به ازای هر متر مربع یک شهید دارد .

وی در ادامه به ایثار و فداکاری رزمندگان دفاع مقدس و باورهای قوی آنان پرداخت و تقویت این باورهای دینی را از مهمترین ارزش های جامعه دانست.

گفتنی است، در این مراسم که با پخش کلیپ و اجرای نمایش دفاع همراه بود، مسابقه پیامکی برگزار شد و به سه نفر از برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

در پایان، شرکت کنندگان در مراسم با حضور در مزار شهید گمنام پژوهشگاه، بر مقام شامخ ارواح طیبه شهدا، ادای احترام نمودند.

2.7.97 1

2.7.97 2