شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ | Saturday 23 February 2019
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی از سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی در بخش تجهیزات این پژوهشگاه خبر داد

31.2.97 4دکتر محمدتقی صالحی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی در نشستی با اعضای هیات علمی این پژوهشگاه گفت: در سال جاری با استفاده از تسهیلات 10 میلیارد تومانی، تجهیزاتی که راندمان بالایی داشته باشد را خریداری و از محل درآمد این تجهیزات تسهیلات آن را پرداخت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر صالحی در جمع اعضای هیات علمی این پژوهشگاه که در سالن شهید عضدی برگزار شد، به گفتگو درخصوص مسائل موجود پرداخت و از آنان نیز خواست تا پیشنهادات خود را مطرح کرده تا بررسی شود.

وی در سخنان خود با اشاره به پتانسیل پژوهشگاه در بخش تجهیزات و آزمایشگاه ها، گفت: ما باید در این بخش سرمایه گذاری کنیم تا اهداف و برنامه های تعیین شده پژوهشگاه را محقق کنیم.

رئیس پژوهشگاه خاطرنشان کرد: امسال بودجه پژوهشی را بر مبنای 3 پروژه با سازمان برنامه و بودجه کشور بستیم که با مدیریت پژوهشگاه و تغییر ساختار جدید، انجام خواهد شد و این پیشنهاد در دستور کار می باشد و بعد از تصویب ابلاغ خواهد شد.

دکتر صالحی افزود: البته ما به این سه پروژه بسنده نخواهیم کرد و درصدد هستیم در سال جاری 9 پروژه در قالب گروه های حداقل 5 نفری و با بودجه هر پروژه به مبلغ 50 میلیون تومان، داشته باشیم.

وی همچنین اظهار داشت: امسال یکی دیگر از برنامه های پژوهشگاه این است که برای دستاوردهای پژوهشی اعم از مقالات، اختراعات و ...، جدای از گرنت، یک پرداخت انگیزشی برای اعضای هیات علمی در نظر گرفته شده است.

در این نشست همچنین اساتید به ارائه نقطه نظرات و بیان مسائل و دغدغه های خود پرداختند.