سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ | Tuesday 11 December 2018
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار

بازدید استاندار البرز از پژوهشگاه مواد و انرژی

20.10.96 1دکتر محمدعلی نجفی استاندار البرز و هیات همراه طی بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی، در نشستی با حضور مدیران استان با دکتر محمدتقی صالحی رئیس، مدیران و اعضای هیات علمی این پژوهشگاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، بازدیدکنندگان از دستاوردهای واحدهای فناور مرکز رشد، پژوهشکده ها، آزمایشگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی و ساختمان سبز این پژوهشگاه بازدید بعمل آوردند.

در ادامه، طی نشستی در سالن جلسات ساختمان سبز پژوهشگاه، دکتر محمدتقی صالحی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به معرفی اجمالی پژوهشگاه و رئوس فعالیت ها و اقدامات آن پرداخت.

وی با اشاره به پروژه های انجام شده و همچنین در حال اجرای پژوهشگاه، برای هر گونه همکاری در زمینه های مربوطه با استانداری البرز و حوزه آن، اعلام آمادگی کرد.

دکتر محمدرضا رحیمی پور رئیس دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل و سرپرست مرکز رشد پژوهشگاه نیز با اشاره به تاریخچه تاسیس این مجموعه پژوهشی، محورهای فعالیت ها و اقدامات پژوهشگاه آن را تشریح کرد.

وی همچنین به رویکردها، قابلیت ها و طرح های پژوهشگاه پرداخت و درخصوص فعالیت های مرکز رشد پژوهشگاه و دستاوردهای واحدهای فناور آن نیز توضیحاتی را ارائه نمود.

دکتر علیرضا کلاهی معاون فناوری پژوهشگاه نیز درخصوص پروژه های منعقده پژوهشگاه با حوزه استانداری البرز توضیح داد.

در ادامه نشست، دکتر ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز با بیان اینکه پژوهشگاه مواد و انرژی پتانسیل و ظرفیت قابل ملاحظه ای دارد، گفت: پژوهش ها و دستاوردهای این پژوهشگاه برای استان ضروری و موثر است .